Detaylar

Denizli Özel Ege Hastanesi
Bu firmaya yorum ekle


Firma Hakkında Bilgi

http://www.egehastanesi.com bilgi@egehastanesi.com
Özel Ege Hastanesi 20.04.2001 tarihinden beri hizmet vermektedir. Hastanemiz 3055 m2 alan üzerine 6 kat olarak inşa edilmiştir. Kapsamlı sağlık hizmeti vermek amacı ile kurulan hastanemizde tüm temel cerrahi ve dahili branşlarında klinik, poliklinik, ameliyathane, yeni doğan ve yoğun bakım hizmetleri verilmektedir. 

Hastanemiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. En modern koşullarda laminar akım ile havalandırılan ameliyathanelerimizde, yılda yaklaşık 1000 açık kalp ameliyatı ve diğer branşlarda yaklaşık 4000 ameliyat başarı ile gerçekleştiril-mektedir. Her yıl hastanemizde yaklaşık 1000 bebek dünyaya gelmektedir. 

Hastanemiz , yaklaşık 7000 m2 alan içerisinde 125 yatak kapasitesi ile Denizli ilinde kamu hastanelerinden sonra en fazla yatak kapasitesine sahip hastanedir. 

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartlarına göre A sınıfı olan Türkiye'de ki 244 hastane içerisindedir. 

Hastanemiz Kalite Yönetim Sistemine ve uygulamasına ilişkin süreçleri tanımlamış, süreçlerin birbirleriyle ilişkilerini belirleyerek, süreçlerin etkinliğini sağlayacak ilke ve yöntemleri belirlemiştir. Hasta memnuniyetini ön planda tutarak hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve bu hizmeti verirken, çalışanlarımızın da aktif katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak ve sistemin etkinliğini sürekli iyleştirerek çalışmaktır. Ayrıca sistemin sürekli olarak iyileştirilmesi ve korunması yönünde tedbir uygulanmaktadır. 

Özel Ege Hastanesi, sahip olduğu tıp teknolojisini modernize edebilmek, uzman kadrosunu güçlendirmek, en yüksek seviyede tıbbi bakım olanaklarını artırabilmek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yatırımlarına devam edecektir. 

Sağlıklı, Kaliteli ve Güzel Bir Yaşam Dileğiyle…


Adres: Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27 DENİZLİ 
Tel:  0258 263 51 51 (pbx) 
Faks: 0258 264 01 52 
   
Yorumlar( 0 ) Fotoğraflar( 0)
     

Denizli Özel Ege Hastanesi Fotoğrafları

     

Yorumlar

 

 

Yorum YapÜye Ol
Harita Üzerinde Konumu
Manşet Reklam

Piknik Alanları
YAPRAKLI BARAJI
ADALET PARKI
Denizli Beyağaç Kartal Gölü
Saklı Göl
ORNAZ VADİSİ
Denizli Buldan Süleymanlı Yaylası
Denizli Cankurtaran
Çal Ağlayan Kaya
RECEP YAZICIOĞLU PARKI
Denizli Gümüşsu Şelalesi
Denizli Güney Şelalesi
ÇAMLIK PARKI
Denizli Honaz Dağı
Artemis(Diana) Tapınağı
Çal Dağmarmara Köyü
EN YENİ MEKAN RESİMLERİ
Mekan Resimleri Mekan Resimleri Mekan Resimleri Mekan Resimleri Mekan Resimleri Mekan Resimleri
KELİME BULUTU